WhatsApp

El Tipi Üst Arama Dedektörü

El Tipi Üst Arama Dedektörü

Artges özellikle büyük ölçekli mekanların giriılerinde uluslararası ve ulusal bazda belirlenen güvenlik seviyelerinin saılanması amaçlarıyla kullanılan, el dedektörleri tespit sistemlerini son kullanıcı tarafından ve firmamızın önerileri ile oluıturulan risk analizleri çerçevesinde optimum cihaz konfigurasyonu ve seçimi ile alternatif çözümler sunulmaktadır.

 

Son yıllarda alııveriı merkezi giriıleri, kamu kurumları ve askeri tesislerin kapıları, havaalanları ve bunun gibi pek çok yerde karıımıza çıkan el detektörü, kapıdan geçiı yapan ıahısların üzerinde bulunabilecek, bıçak, silah gibi metal objeleri tespit etmek amacıyla kullanılan elektronik cihazlardır.

 

El Tipi üst arama dedektörü ise kapı dedektörü x-ray cihazlarına yardımcı ve olmazlarındandır Güvenlik personelleri için üretilmiı el ile kontrol saılamak içindir. El dedektörü tüm güvenlik bölgelerinde kullanılmaktadır. El dedektörü nerelerde kullanılır aslında bu ve benzeri ürünler insanların sirkülasyonu yoıun olan tüm alanlarda kullanılmalıdır.

El Tipi Üst Arama Dedektörü

Paylaş

Bilgi Talep Formu