WhatsApp

İp Santral Hizmetleri

İp Santral Hizmetleri

Artges KobiPBX, sürekli bakım gerektiren, maliyet oluşturan ve 30 yıl önceki bakır kablo teknolojisi ile çalışan telefon hattı ihtiyacını ortadan kaldırarak, internet bağlantısı üzerinden VoIP teknolojisi ile çalışan oldukça gelişmiş özelliklere sahip tamamen yazılım tabanlı IP Santral sistemidir. KobiPBX Santral ister Bulut Santral olarak Kobikom sunucularında kullanabilir, ister kendi sunucularınıza kurulum yaparak kendi lokalinizde barındıra bilirsiniz.
KobiPBX  Bulut Santral sayesinde fiziksel ve sınırlı analog hat altyapısından kurtularak dâhili ve harici hat altyapınızı yeni nesil haberleşme teknolojisi olan VoIP sistemi ile ihtiyacınıza göre ölçeklendirebilirsiniz. Tek bir santral üzerinde binlerce dahili kullanıcı oluşturabilir, onlarça şubenizi tek santral üzerinden yönetebilirsiniz. Ek SIP lisansına ihtiyac duymadan tek numara ile eş zamanlı sınırsız sayıda çağrı alıp gönderebilirsiniz.

 

İş telefon sisteminizi buluta taşımak oldukça basittir. Kurulum hızlıdır ve KobiPBX müşteri temsilciniz tüm ofis konumlarınız ve uzak çalışanlarınız için sorunsuz bir geçiş sağlamanıza yardımcı olacaktır.
Müşteri temsilciniz, işletmenizin kaç tane kullanıcı ve kaç tane IP telefonuna ihtiyaç duyacağını belirlemenize yardımcı olur. Geçiş sırasında mevcut IP telefonlarınızı kullanabilmenizin yanı sıra, santralini-oluştur web sayfamız üzerinden birçok model arasından seçimlerinizi yaparak uygun fiyatlarla KobiKom'dan da satın alabilirsiniz. IP uyumlu Masaüstü ve akıllı telefonlarınızı KobiPBX servisine bağlanması konusunda teknik birimimiz ücretsiz olarak destek verecektir.
İsterseniz, hesap temsilciniz mevcut telefon numaralarınızı aktarmanıza veya işletmeniz için uygun yerel, ya da 0850 ücretsiz ve özel numara seçmenize yardımcı olabilir.

Artges'ten satın aldığınız IP Telefonlar tamamen yapılandırılmış ve tak çalıştır, hazır durumda tarafınıza gönderilmektedir.
Tek yapmanız gereken, tarafınıza ulaşan telefonların enerji ve internet bağlantısını yapmak olacaktır. İşletmenizde çalışan sayısı artıkça kolayca yeni kullanıcılar ve telefonlar ekleyerek santral kapasitenizi ihtiyacınıza göre ölçeklendirebilirsiniz. .

İp Santral Hizmetleri

Paylaş

Bilgi Talep Formu