WhatsApp

Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri

Günümüz koşulları,insanların yaşam alanlarının  güvenli olmasını ve işletmelerde verimliliğin arttırılmasını zorunlu hale getirmiştir. Kamera Güvenlik Sistemleri ile pek çok bölgenin aynı anda izlenerek videoya kaydedilmesi sayesinde, çalışanların kontrolünün sağlanması, verimliliğin artırılması, olası tehlikelerin gecikmeksizin algılanması ve müdahale edilmesi imkanına sahip olunabilmektedir.

ARTGES Genel Güvenlik Sistemleri olarak, görüntülü güvenlik sistemlerinde günümüzün en son teknolojisine sahip kaliteli  markaların  oluşturduğu  en çok tercih edilen  güvenlik kameralarını siz değerli müşterilerimizin güvenlik ihtiyaçlarını yerinde tecrübeli güvenlik uzmanımız değerlendirmesinde tespit ederek, deneyimli  teknik personelimiz ile montajını yapmaktayız. Teknik bilgi ve tecrübelerimize dayanarak güvenli sistemler kurmaktayız.

 

Güvenlik Kameraları günümüzde zorunlu bir ihtiyaç olmuştur. Özellikle büyükşehirlerde artan suç oranları güvenlik kameralarına ilgiyi artırmaktadır.Kamera Sistemleri ile evinizin,işyerinizin,yazlığınızın,otoparkınızın,apartmanınızın kısaca yaşam alanlarınızın, istediğiniz her yerin güvenliğini sağlayabilirsiniz. internet üzerinden güvenlik kamerası sitemine ulaşarak dünyanın her yerinden bilgisayarınızdan veya cep telefonunuzdan izleyebilirsiniz. Ayrıca geçmiş kayıtlara ulaıarak geriye dönük görüntüleri  izleyebilirisiniz. Güvenlik kameralarının kullanım amaçlarını kısaca ıöyle sıralayabiliriz;

 

– Güvenliğin sağlanması.

– Personel takibi,performansın artırılması  ve disiplin sağlanması

– Kayıt ve delil amaçlı

– Olabilecek tehditlere karşı caydırıcılık

Kamera Sistemleri

Paylaş

Bilgi Talep Formu