WhatsApp

Yangın Alarm Sistemleri

Yangın Alarm Sistemleri

Yangın alarm sistemleri, yangınların asgari süre içinde algılanması ve bu sayede hemen müdahaleye imkan tanınması gibi bir görevi üstlenerek, 2002 yılında yapılan düzenlemeler neticesinde kurulması zorunlu sistemler arasına girmiştir. Ticari işletmelerin mal ve ürünlerinden, demirbaşlarından da önce insan hayatı gibi değeri ölçülemez bir varlığın korunmasını sağlayan bu sistemler tüm işletme sahiplerinin seçim yaparken bilhassa titiz davranması gereken güvenlik unsurlarıdır.

Dedektörler  aracılığıyla alev, ısı ve duman varlığını hisseden  bu akıllı sistemler insan hayatının korunmasını ve işletme bünyesindeki tüm demirbaş ve ticari varlıkların asgari hasarla yangını atlatmasını sağlar.

 

ARTGES Genel Güvenlik Sistemleri olarak,Yangın ikaz ve ihbar  sistemlerinde günümüzün en son teknolojisine sahip kaliteli  markaların  oluşturduğu  en çok tercih edilen  Adresli ve Konvansiyonel yangın sistemlerini  siz değerli müşterilerimizin işletme ve mesken risk  ihtiyaçlarını yerinde tecrübeli güvenlik uzmanımız değerlendirmesinde tespit ederek, deneyimli  teknik personelimiz ile montajını yapmaktayız. Teknik bilgi ve tecrübelerimize dayanarak güvenli sistemler kurmaktayız.

Yangın Alarm Sistemleri

Paylaş

Bilgi Talep Formu